Storefactory

Kundkorg

Vi som jobbar på Storefactory


Vår stora passion är inredning. Vi strävar efter att ha ett nära samarbete med våra återförsäljare och kunder. Du kontaktar oss lättast genom vår kundtjänst 036- 12 12 82

mail återförsäljare: info@storefactory.se

mail order : order@storefactory.se

mail konsument webshop@storefactory.se

Vill ni se våra produkter i verkligheten är ni varmt välkomna till vårt showroom i Jönköping.

Mats
Lindqvist


Lager & Logistik

mats@storefactory.se

Madeleine Bobin
Lindqvist


Designer, Inköp &​ Stylist

madeleine@storefactory.se

Anna
Grann


Webshop & kundkontakt

anna@storefactory.se

Ida
Greverius


Inköp & Marknad

ida@storefactory.se

Johan Linnander


Order & Logistik

johan@storefactory.se


KONTOR, SHOWROOM & LAGER
Vi håller till i Lovsjö i gamla Lovsjö Bruk, utanför Jönköping. Hör gärna av dig eller kom och hälsa på om du har vägarna förbi. ​Boka gärna en tid i vårt showroom för att se vår senaste kollektion.

TELEFON
036- 12 12 82

ADRESS
Storefactory
Lovsjö 41 (Gamla Lovsjö Bruk)
555 92 Jönköping ​

ÖPPETTIDER
Måndag – Torsdag:
08.00 – 16.00
Lunchstängt:
12.00-13.00
Fredag:
08.00 – 12.00