fbpx
Switch to English Storefactory

Varukorg


Vi som jobbar på Storefactory


För oss är det viktigt att ha ett nära samarbete med våra återförsäljare och kunder.
Om du har några funderingar är du mer än välkommen att kontakta oss!

Telefon: 036- 12 12 82
Öppettider:
Mån-tors 8 – 16
Fre 8 – 12

Mail:
Återförsäljare: info@storefactory.se
Webbkunder: webshop@storefactory.se

Vill du se våra produkter så som alla våra ljusstakar i verkligheten är du varmt välkommen till vårt showroom i Jönköping.

Mats
Lindqvist


Lager & Logistik

mats@storefactory.se

Madeleine Bobin
Lindqvist


Designer, Inköp & Stylist

madeleine@storefactory.se

Malin Björk


Order, Kundtjänst & Ekonomi

malin@storefactory.se

Ida
Greverius


Inköp & Marknad

ida@storefactory.se

Johan Linnander


Logistik & Order

johan@storefactory.se

Drazen Crnoja


Marknad & Media

drazen@storefactory.se

Lisa Hansson


Praktikant Marknad

Niklas Brangelid


Lager



KONTOR, SHOWROOM & LAGER
Vi håller till i Lovsjö i gamla Lovsjö Bruk, utanför Jönköping. Hör gärna av dig eller kom och hälsa på om du har vägarna förbi. ​Boka gärna en tid i vårt showroom för att se vår senaste kollektion.

TELEFON
036- 12 12 82

ADRESS
Storefactory
Lovsjö 41 (Gamla Lovsjö Bruk)
555 92 Jönköping ​

ÖPPETTIDER
Måndag – Torsdag:
08.00 – 16.00
Lunchstängt:
12.00-13.00
Fredag:
08.00 – 12.00